top of page

VVH LIPPELO NIEUWS

Op deze pagina vind je alle nieuwsfeiten
over onze ploegen en evenementen. 

  • Foto van schrijverPatrick

Viering 50 jaar VVH Lippelo

Bijgewerkt op: 9 apr. 2018

Op donderdag 24 mei 2018 vieren wij het 50-jarig bestaan van onze club. Wij nodigen alvast alle supporters en sympathisanten uit om dit jubileum samen met ons te vieren.


Een korte terugblik...


De eerste ploegfoto van VVH Lippelo anno 1968

Op 24 mei 1968 werd Voetbal Vereniging Herleving Lippelo gesticht door Pros Van Puyvelde (voorzitter), Louis De Wachter (ondervoorzitter), Alfons De Wachter (secretaris/g.c.) en Jean Van Trier (penningmeester/speler-trainer). Van deze stichters is enkel Jean Van Trier nog in leven.

In 1972 werd de club omgevormd tot een VZW en werden ook nieuwe bestuursleden aangetrokken: Jean Van Cauwenbergh, Raymond De Boeck, Alfons Cleemput, Marcel De Jonghe, Jan Seghers, Eugéne Mertens, Rene Ceurstemont en Luc Peeters.

Het huidige bestuur wordt gevormd door Wilmayr Ceurstemont (voorzitter), Jean Van Trier (secretaris/penningmeester), Paul Cauwenbergh (public relations), Stany Daelemans, Rudy Van De Moortel, Jos De Wachter en Veerle Goossens (jeugdsecretaris).

In zijn bestaan promoveerde VVH 4 keer van 4de naar 3de provinciale, maar jammer genoeg bleef ons verblijf in 3de provinciale steeds beperkt tot 1 of 2 seizoenen. Momenteel speelt onze eerste ploeg in 4de provinciale.


65 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page